Tennis Room to sklep tenisowy online i showroom w centrum Warszawy z odzieżą do tenisa i akcesoriami, oferujący rakiety tenisowe, buty tenisowe oraz odzież do fitnessu, biegania i jogi.

Sklep internetowy zapewni Ci dostęp do pełnej oferty sprzętu, odzieży i akcesoriów w atrakcyjnej cenie. Showroom zapewnia możliwość przymierzenia towaru przed zakupem i możliwości podjęcia decyzji o zakupie po obejrzeniu produktu, co w dobie sklepów internetowych nie zawsze jest możliwe.

Nasza idea to przyjdź, przymierz i kup na miejscu ulubione ubranie. A jeśli chcesz, możesz dokonać zakupu przez Internet. Możesz także zamówić prezentację kolekcji u siebie w wybranym miejscu, dojedziemy na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy Ci kolekcje posiadane na stanie.

Nasz showroom zlokalizowany jest praktycznie w centrum miasta w przedwojennej, odnowionej kamienicy z lat 30-tych XX wieku, na tyłach Europlexu, ul. Chocimskiej i okolicach pl. Unii Lubelskiej, a więc i Centrum Handlowego Plac Unii.

Na zamówienie naszych klientów sprzedajemy unikalne modele, których nie dostaniesz nigdzie indziej w Polsce. Już nie musisz szukać! Sprowadzimy je dla specjalnie Ciebie. Zapraszamy!

Przyjdź, przymierz i kup!

Tennis Room
ul. Humańska 8 róg Słonecznej
00-789 Warszawa